Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Kohler Medizintechnik

Kohdent Roland Kohler Medizintechnik GmbH & Co. KG (Vokietija) – Įkurta prieš 40 metų. Įmonė gamina odontologijos, implantologijos, chirurgijos ir kt. instrumentus iš nerūdijančio plieno ir titano. Taip pat ir silikonines atspaudų nuėmimo medžiagas. Tai sparčiai besiplėčiantis šeimos verslas. 2009m. rugpjūčio mėn. įmonė įsikraustė į naują gamyklą industrinėje zonoje, netoli Austrijos, Šveicarijos bei Prancūzijos. Šiuo metu įmonėje dirba 1355 darbuotojai.

Įmonės vadovai: Rolandas Kohleris, Manuela Kohler-Bioringher, Julia ir Manuela Kohler.

Šiuo metu įmonė eksportuoja savo produkcija į beveik 100 šalių. Įmonės asortimente yra daugiau nei 5000 pozicijų. Asortimentas atnaujinamas kiekvieną mėnesį.

Įmonėje dirba profesionalų komanda, didelė dalis darbo apimties atliekama rankų darbu, naudojami naujausi įrengimai. Gamykla daug investuoja į kokybę. Kohler bendrovėje įdiegta ISO 13485:2003 kokybės vadybos sitema. Įmonė yra Vokietijos Chirurgijos gildijos, Vokietijos odontologijos instrumentų asocijacijos, Konstanz prekybos asocijacios narys.

Produkcija

Kohler gaminami instrumentai yra pirmos klasės. Jiems suteikiama gamintojo garantija, jei instrumentas buvo tinkamai prižiūrimas ir jame atsirado broko, jis bus pakeistas nauju.

Kohler gaminamos odontologinės medžiagos yra gerai žinomos visame pasaualyje. Dėl savo aukštos kokybės itin vertinamos Vokietijoje. Lietuvoje gydytojai šias medžiagas pamėgo ne tik dėl lengvo naudojimo bei aukštos kokybės, bet ir dėl patrauklios kainos.

 

Įmonėje įrengta mokymų klasė. Kurioje Dr. Francis-Andre Poulmaire (Prancūzija) organizuoja paskaitas „Techniques for modifying the maxillarry sinus for placement of dental implants“. Šis daktaras implantavimo darbams rekomenduoja Kohler produktų liniją WAVELINE (osteotomijos rinkinys).

Nuo 2009 m. Kohler Medizintechnik GmbH oficialus ir vienintelis atstovas Lietuvoje - ČERNIKIS MEDICAL PROJECTS, UAB

Svetainė

http://www.kohler-medizintechnik.de/