Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Dentatus

Įmonė "Dentatus" įkurta 1930 m. Stokholme (Švedija) siekiant aprūpinti, tuo metu sparčiai besivystančią Skandinavijos šalių odontologijos rinką. Netrukus įmonė tapo žinoma dėka savo itin tikslių, pusiau reguliujamų artikuliatorių linijos, kurie ir šias laikais yra naudojami daugybėje pasaulio universitetų ir mokymo įstaigų. Bet labiausiai "Dentatus" išgarsėjo pirmoji pasaulyje pristačiusi surenkamuosius kaiščius iš titano, aukso, ir nerūdijančio plieno. Šiai dienai kompanija siūlo plačią kaiščių ir reamerių gamą. Stiklo pluošto kaiščiai LUSCENT ir TWIN LUSCENT dėka patentuotos grublėto paviršiaus technologijos yra ženkliai pranašesni už kitų gamintojų siūlomus įprastinius bei silanizuotus kaiščius.

Dentatus mini implantai "Anew" ir "Atlas" išsisikiria savo multifunkcionalumu, dėl galimybės parinkti įvairias implanto galvutes pagal konkrečią odontologinę situaciją. Implantų matmenys ir galimi pasirinkimai daro šias sistemas pranašesnes už šiuo metu rinkoje esančius mini implantus. Dėl minėtų priežaščų "Dentatus" mini implantai yra itin populiarūs Šiaurės Amerikoje ir Skandinavijos šalyse.

1988m. kompaniją įsigijus Bernard'ui Weissman'ui jau 1989 m. buvo atidarytas "Dentatus USA" padalinys Niujorke (JAV), kuris tapo atsakingas už Pietų ir Šiaurės Amerikos rinką.

Šiuo metu, p. Weissman'as yra užpatentavęs 18 naujausių išradimų, kurie užtikrins nenutrūkstamą novatoriškų "Dentatus" produktų tiekimą į pasualinę odontologijos produktų rinką.

Nuo 2013 birželio 13 d. esame ofiacialus "Dentatus" atstovas visoms trims Baltijos šalims.

Produkcija

Įmonė gamina mini implantų sistemą, kitus produktus implantologijai, kaiščių sistemas, protezų išbaigimo ir polyravimo priemones, matricų sistemas bei artikuliatorius.

Svetainė

http://www.dentatus.com

LUSCENT® kaiščiai (Large)

LUSCENT® kaiščiai (Large)

139,00 € Kaina

Kiekis: 15 vnt. + 15 įvairių plastikinių matricų danties kulčiai atstatyti.

LUSCENT® kaiščiai (Small)

LUSCENT® kaiščiai (Small)

139,00 € Kaina

Kiekis: 15 vnt. + 15 įvairių plastikinių matricų danties kulčiai atstatyti