Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Thommen Medical

Šveicariškas preciziškumas, inovacijos bei funkcionalus dizainas

Thommen Medical AG (Šveicarija) – tai unikalios dantų implantacijos sistemos gamintojas, kuriantis aukščiausius saugumo bei estetikos standartus atitinkančią produkciją.

Thommen Medical įkurta 2001 m. rugpjūtį. Didžiausi akcijų paketai priklauso dviems stambioms investuotojų grupėms ir garsiai Šveicarijos farmacijos kompanijai - Novartis International AG.

Bendrovės pagrindinė būstinė ir gamykla yra įsikūrusi Grenchene, Šveicarijoje. Kompanija yra įsteigusi dukterines bendroves Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Beneliukso šalyse, JAV, Kanadoje bei Suomijoje. Kitose Europos, Artimųjų ir Viduriniųjų Rytų, Azijos rinkose Thommen Medical turi autorizuotus atstovus.

2013 m. rugsėjo mėn. mūsų įmonė tapo oficialiu ir vieninteliu Thommen Medical atstovu Lietuvoje ir Latvijoje.

Thommen dantų implancijos sistema - tobula harmonija

Thommen dantų implantų sistema paremta 35 metų klinikine patirtimi. Bendrovė nuolat intensyviai bendradarbiauja su garsiausiais gydytojais implantologais ir akademinėmis institucijomis. Todėl ši sistema yra itin tiksli, lanksti ir paprasta naudoti.

Ilgamečiai tyrimai leidžia pasiūlyti laiką ir kaštus taupančius sprendimus daugeliui klinikinių indikacijų.

Thommen dantų implantacijos sistema siūlo platų pavienių ir modulinių protezavimo komponentų pasirinkimą įvairiausioms klinikinėms situacijoms. Visi Thommen protezavimo komponentai yra tinkami bet kuriai Thommen implantų rūšiai ar dydžiui.

Visoje implantacijos sitemoje naudojama tokia pati implanto-abatmento jungtis. Taip gydytojui suteikiama visiška laisvė pasirinkti idealią, konkrečiai klinikinei situacijai pritaikytą kombinaciją.

Thommen Medical siūlo ir CAD/CAM sprendimus.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą