Prekių sąrašas pagal prekės ženklą RØNVIG Dental Mfg.

RØNVIG Dental Mfg. (Danija) - Dideles ambicijas puoselėjantis gamintojas iš Danijos, nuolat taikantis ir siūlantis naujoves bei geresnius inovacinius sprendimus odontologijos srityje. Ergonomiškas dizainas, funkcionalumas kartu su pačios aukščiausios kokybės žaliavų naudojimu sukurė šios kompanijos produktams nepriekaištingą reputaciją bei aukštos kokybės ženklą.

Kompaniją savo veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 35 metus ir nuo tada spėjo išpopuliarėti Skandinavijos šalyse ir tapti viena šios rinkos lyderių. Šiandien kompanija investuoja savo resursus į produkcijos pasiūlos plėtimą papildant ją daugiafunkciniais, ilgaamžiškais produktais.

Generalinis kompanijos direktorius Jørn Rønvig pabrėžia, kad šiandieninė įmonės politika yra bendradarbiauti su tais odontologijos produktų tiėkėjais, kurie siūlo savo klientams tik aukščiausios klasės produktus.

Nuo 2010 m. sausio 01 d. ČERNIKIS MEDICAL PROJECTS, UAB  oficialus RØNVIG Dental Mfg. kompanijos atstovas Lietuvoje

Svetainė

http://www.ronvig.com/

   

ASPIJECT® STERILE
Į krepšelį

ASPIJECT® STERILE

119,00 € Kaina
ASPIJECT® STERILE - Sterilus injekcinis švirkštas anestezijai, su pasyvia kontrole nuo anestetiko įšvirkštimo į kraujagyslę (aspiracijos efektu).
ASPIJECT®
Į krepšelį

RONVIG ASPIJECT® injekcinis švirkštas

119,00 € Kaina

ASPIJECT® - Injekcinis švirkštas anestezijai, su pasyvia kontrole nuo anestetiko įšvirkštimo į kraujagyslę (aspiracijos efektu).

PAROJECT®
Į krepšelį

RONVIG PAROJECT®

299,00 € Kaina

Kompaktiškas ir paprastas naudoti švirkštas, leidžiantis kontroliuojamas mažas dozes netraumatiškai intraligamentinei anestezijai. 

SEE-IT (10ml.)
Į krepšelį

SEE-IT (10ml.)

29,95 € Kaina

Nelašantis karieso bei "paslėptų" priėjimų prie šaknies kanalo detektorius. (10ml.)