Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Obtura Spartan Endodontics

Obtura Spartan Endodontics (JAV) - Dvejų inovatyvių ir progresyvių įmonių - Obtura Corporation ir Spartan Ultrasonics koncernas.

Nuo įsteigimo 1979 m. koncernas sėmėsi geriausią patirtį iš abiejų savo įmonių, plėtėsi ir patyrė nemažai struktūrinių pakeitimų siekdamas sulaukti kuo daugiau teigiamų klientų atsiliepimų. Šiandien kompanija didžiuojasi galėdama pasiūlyti pilną kokybiškų endodontijos produktų ir įrengimų asortimentą.

Obtura Spartan prioritetinis tikslas tai Jūsų sėkmė, todėl įmonė savo veikloje taiko starteginę paramos programą. Visi kompanijoje gaminami produktai buvo sukurti konsultuojantis su klientais, atliekant bandymus siekiant pasiekti sėkmė endodontijoje bei visišką paciento išgyjimą.  

Kokybė ir pasitikėjimas. Jau daugiau, kaip 40 metų Obtura Spartan Endodontics siūlo endodontams produktus įgijusius klientų pasitkėjimą visame pasaulyje. Kompanija didžiuojasi savo produktų kokybe ir teigia, jog geras darbo įrankis endodontui garantuoja pusę darbo sėkmės. Todėl įmonės kokybės vadyba akcentuojama į itin griežtą kontrolę.

Mokymai. Siūlome Jums apsilankyti Obtura Spartan svetainėjė, kurioje galite rasti plačią informaciją skirtą endonontijai. Svetainėje yra galymybė kreiptis į kompanijos specialistus ir pateikti jiems įvairius klausimus.    

Aptarnavimas ir parama. Įmonė žino, kad sėkmė priklauso ne tik nuo tinkamo įrankio naudojimo gero specialisto rankose, bet ir nuo medicininių žinių. Todėl Obtura Spartan mokslo departamentas yra pasiruošęs suteikti Jums reikiamą informaciją. Norime paminėti, jog ir ČERNIKIS MEDICAL PROJECTS konsultuoja A.Černikio klinikoje dirbantys gydytojai odontologai, todėl mes taip pat esame pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Apsiginklavusi 40 metų patirtimi, išugdyta kokybe, žiniomis, aptarnavimo servisu Obtura Spartan yra pasiruošusi padėti Jums pasiekti profesinę sėkmė ir padaryti Jūsų pacientus laimingus.

Svetainė

http://www.obtura.com

Obtura III Max
Į krepšelį

Obtura III Max

1 495,00 € Kaina

Karštos Gutta Perha aparatas sušildantis, bei suminkštinantis gutta perčą iki idealaus takumo.

Obtura MaxPack
Į krepšelį

Obtura MaxPack

1 495,00 € Kaina
Karštos Gutta Percha kondensavimo aparatas Obtura MaxPack naudojamas: nuimti guta perčos perteklių atliekant lateralinės kondensacijos metodiką. Sukurti vietą enodontiniam kaiščiui (postui), kimšti karštą gutą perčą.
Ultragarsinis antgaliukas BUC-3A

Obtura Spartan BUC-3A ultragarsinis antgaliukas

149,00 € Kaina

Ultragarsinis antgaliukas tinkamas naudoti tik su satelec sistemomis. Skirtas sukurti erdvę apie nulūžusį instrumentą, šaknies kanalo vainiko trečdalyje.