Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Oral Prevent

1990 m. Dr. Jens Thomsen Hamburge (Vokietija) įkurė burnos higienos produktus gaminančią kompaniją Oral-Prevent. Būdamas praktikuojantis gydytojas, kompanijos įkurėjas suprato burnos higienos ir reguliarios dantų profilaktikos svarbą dar tada, kai apie ją nebuvo taip visuotinai domimasi. Nepatenkintas esamų burnos higienos ir dantų priežiūros produktų kokybe gydytojas nusprende juos tobulinti savarankiškai. Nuo tada iki šių dienų visi Oral-Prevent produktai prieš juos pradedant gaminti masiškai yra išbandomi įmonės vadovo. Visas kompanijos dėmesys sukoncentruotas į efektyvią kasdieninę dantų ir gleivinės priežiūrą.

Dr. Thomsen ir jo komanda kuria produktus atsižvelgiant ne tik į šiuolaikinius mokslo pasiekimus, bei savarankiškai sukaupta patirtį, bet ir pacientų bei kitų gydytojų pastebėjimus. Visi kiti gamintojų produktai, kurie yra atstovaujami kompanijos Oral-Prevent, yra nuolatos testuojami.

Produkcija

Įmonė gamina kokybiškas ir nebrangias dantų preižiūros, valymo, burnos ir gelivinės tausojimo priemones. Šiuo metu įmonės produktų asortimentas praplėstas dantų pasta, įvairiais dantų siūlais, tarpdantiniais šepetėliais, vieno danties šepetukais.

Įmonė yra įkurusi savo vardo akademiją, kurioje žinias tobulina gydytojai odontologai bei odontologinių klinikų personalas. Oral-Prevent akademija organizuoja kasmetinį renginį – Hamburgo dantų ir burnos profilaktikos simpoziumą «Hamburg Prophylaxis Symposium».

Vienintelis "Oral-Prevent" atstovas Lietuvoje - ČERNIKIS MEDICAL PROJECTS, UAB

Svetainė

http://www.oral-prevent.de/

Dantų šepetėlis
Į krepšelį

Dantų šepetėlis

2,00 € Kaina
Dantų šepetėlis suaugusiems, lengvai ir efektyviai dantų higienai (normalus, minkštas)