Chirurgija

Chirurgija

Aktyvūs filtrai

Swann-Morton skalpelio...

Swann-Morton skalpelio ašmenys 15C (100vnt.)

59,00 € Kaina

Anglies plieno, sterilūs skalpelio ašmenys. Maža ir lenkta pjaunančioji dalis leidžia atlikti trumpus ir tikslius pjūvius. Puikiai tinka odontologijoje. 

RESORBA® GLYCOLON™ tirpus...

RESORBA® GLYCOLON™ tirpus chirurginis siūlas

105,00 € Kaina

GLYCOLON™ tai tirpus monofilamentinis chirurginis siūlas pasižymintis dideliu atsparumu plyšimui, puikiu mazgų saugumu bei atraumatiškumu. Praranda 50% tvirtumo per 11-13 dienų. 

PGA RESORBA® tirpus...
  • −15%
  • −15%

PGA RESORBA® tirpus chirurginis siūlas

101,15 € Bazinė kaina 119,00 € −15% Kaina

PGA RESORBA® tai tirpus chirurginis siūlas supintas iš plonų PGA gijų apvilktų specialia danga, kuri sumažina paviršiaus trintį ir mažina kapiliarumą. 50% stiprio praranda per 18 dienų. Siūlas yra ypač minkštas ir atsparus plyšimui.

RESORBA® MOPYLEN™ netirpus...

RESORBA® MOPYLEN™ netirpus chirurginis siūlas

159,00 € Kaina

MOPYLEN™ tai netirpus monofilamentinis chirurginis siūlas pagamintas iš polipropileno. Visiškai hidrofobiškas ir chemiškai neaktyvus, tad puikiai tinka naudoti estetinėje zonoje ir nuolatiniai fiksacijai.

RESORBA® NYLON netirpus...
  • −20%
  • −20%

RESORBA® NYLON netirpus chirurginis siūlas

119,20 € Bazinė kaina 149,00 € −20% Kaina

Monofilamentinis poliamido siūlas, pasižymintis lengvu valdymu bei mazgų saugumu.  Dėl didelio atsparumo tempimui, net ir mažuose diametruose, puikiai tinka mikro chirurgijai.

RESORBA® DENTOFIL™ Netirpus...
Į krepšelį

RESORBA® DENTOFIL™ Netirpus Chirurginis Siūlas (PTFE)

149,00 € Kaina

DENTOFIL™ tai monofilamentinis neapsorbuojamas siūlas pagamintas iš politetrafluoroeteno (PTFE). Puikiai tinka kaulo augmentacijos ir implantavimo procedūrose, nes yra ypač minkštas ir chemiškai neaktyvus.